İçerik Özeti

QR KUPONLARI

Bu özellik, belirli bir QR Kodunu tarayarak kilidi açılacak indirim kuponları oluşturmanıza olanak tanır. Kilit açıldıktan sonra müşteri istediği zaman indirimi kullanabilir.

Bu, kuponun QR Kodunu taratıncaya kadar kullanıcı için uygulamada görünmeyeceği anlamına gelir (Bir kupon kodu eklediğinizde, QR kodunu taratana kadar görmezsiniz). Bir işletme sahibi olarak bir QR kuponu oluşturursunuz ve bir QR Kodu alırsınız. Bu QR kodunu web sitenize ya da bir bültende, belirli eylemleri ödüllendirmek için dağıtabilir ya da sadecepremium müşterilere gösterebilirsiniz, böylece yanıp sönebilsin. Tarandıktan sonra kupon, uygulamalarında görünecektir.

Uygulamanıza eklemek için öncelikle “Sayfa Ekleyin” kısmında bulunan qr 01 simgesine tıklayın. Kod Tarama özelliğini uygulamanıza ekledikten sonra QR kuponunuzu oluşturabilirsiniz. Bunun için “Sayfa Ekleyin” kısmındaki qr 02 simgesine tıklayın.

qr 03

qr 04

“Yeni İndirim Oluştur” kısmında bulunan qr 07 simgesine tıkladığınızda QR kuponunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

qr kuponlar 01qr kuponlar 02

 

  • Özel teklifinizi göstermek için bir resim ekleyebilirsiniz.
  • Kuponunuza bir isim verebilirsiniz.
  • Özel indiriminizin açıklamasını girebilirsiniz.
  • Bu indirime erişmek için gerekli koşulları girebilirsiniz.
  • Bu indirimin her müşteri için sadece bir kez veya sınırsız olarak kullanılabilir olmasını isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.
  • Ardından, zamanınızın sınırlı kalmasını ve bir bitiş tarihi belirlemesini isteyebilirsiniz. Ancak, bunu “süresiz” olarak ayarlamaya karar verebilir ve daha sonra bu özel teklifi durdurmak istediğinizde sonlandırabilirsiniz.

Kuponunuzu istediğiniz gibi ayarladıktan sonra “QR Kodu Oluştur” a tıklayın. Uygulamanın kullanıcılarının QR Kod Taraması ile taramasına ve QR Kuponunuzdan yararlanmasına izin vermek istediğiniz her yerde yazdırıp görüntüleyebileceğiniz bir QR Kodu oluşturacaktır!

İşte mobil uygulamanıza nasıl göründüğü:

qr kuponlar 03

Özelliğin kullanımına ilişkin eğitim videosunu aşağıda bulabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.