İçerik Özeti

RSS BESLEME

Bu özellik, blog veya haber web sitelerindeki ya da uygulamayı oluşturduğunuz işlerden veya işletme ile ilişkili diğer kaynaklardan ya da her ikisinden gelen yayınları entegre etmenizi sağlar. İstediğiniz kadar çok akış oluşturabilirsiniz.

Bu özelliği uygulamanıza eklemek için “Sayfa Ekleyin” kısmında bulunan rss 01 1 simgesine tıklayın:

rss 02

İşleyiş şekli:
Entegre etmek istediğiniz besleme bağlantısını bilmeniz veya bilmemeniz önemli değildir.
RSS Besleme  için bir başlık girin ve ardından, RSS besleme’yi çıkartmak istediğiniz web sitesinin URL’sini girin. Kaydet’i tıklayın. Bu web sitesi için bazı yayınlar varsa, Uygulama Sepetim bunları görüntüler ve istediğinizi seçmenize izin verir.

rss 04

 

RSS yayınını ayıklamak istediğiniz sitenin adını girebilirsiniz. Uygulama Sepetim, bu web sitesinde RSS akışlarını bulmak için otomatik olarak bu web sitesini tarar.

rss 05

Ardından, görüntülemek ve kaydetmek istediğiniz yayını seçin. Sonuc:

rss besleme 01 1rss besleme 02 1

 

 

Sayfanın alt kısmındaki Tasarım bölümünden sayfanız için farklı bir tasarım seçebilirsiniz:

rss 07

Özelliğin kullanımına ilişkin eğitim videosunu burada bulabilirsiniz:

Yorumlar

  1. Semih Söylemez

    mrblar.. biz (ben ve diğer 3 arkadsım), mobil tv programı yapmak istiyoruz.. m3u iptv linki programa ekliyoruz.. harici medya oynatıcı wuffy playerla tüm kanallar sorunsuz izlenebiliyor.. ama vlc,extreme player vs oynatıcıları deneyim oynatmıo maalesef iptv linki gösteriyor… bu da bizim için sorun olusturuyor.. acaba biz programı sadece wuffy playerda calısacak şekilde nasıl ayarlayabiliriz.. eğer basarabilirsek sizden uygulamayı satın almayı düşünüyoruz da lütfen bize semihsy54@gmail.com ile iletişime geçerek yardım edebilir misiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.